UMÍSTĚNÍ

Unikátní síť OOH (Out-Of-Home) digitálních informačních LCD panelů v nemocnicích, na úřadech, klinikách, v ordinacích lékařů, fitcentrech, která jsou umisťována ve veřejném prostoru za účelem zobrazení informačních, navigačních sdělení a především reklamy.

Pro každý náš audiovizuální systém pečlivě vybíráme nejlepší možnost a umisťujeme jej pouze na důvěryhodná místa (čekárny nemocnic a lékařů, úřady státní správy nebo samosprávy), fitcentra atd.

Vysílací místa řídíme technologií vzdálené správy, díky které volíme pro každé místo unikátní programovou nabídku.

Reklamní a informační obrazovky v nemocnicích a klinikách
Reklama na informačně reklamních obrazovkách v nemocnicích a v čekárnách je určena širokému spektru zájemců ze všech oborů. Ideální je vysoká pozornost čekajících a delší časový úsek při kterém mohou diváci vidět váš spot i několikrát. Reklamní a informační obrazovky v nemocnicích mají vysílací prostor rozdělen do nekomerční a komerční části tak, jako je to u klasických komerčních kanálů.
Image
Image
Reklamní a informační obrazovky v posilovnách, fitcentrech a sportovištích
Reklama na reklamních obrazovkách ve fitcentrech, posilovnách a dalších sportovištích nabízí skvělou příležitost oslovit skupinu zákazníků, kteří mají zájem o zdravý životní styl a vše, co s ním souvisí. Krátká dynamická smyčka na obrazovkách, které jsou umístěny na dobře viditelných místech přímo v prostoru, kde se cvičí, zajišťuje skvělou viditelnost vašich sdělení.
Reklamní a informační obrazovky v restauracích
Reklama na reklamních obrazovkách v restauracích nabízí možnost prezentovat širokou škálu produktů, i těch, které nelze promovat jinde (alkohol, kouření, sázky). Velkoformátové obrazovky jsou umístěny na viditelných místech, mnohdy jsou propojeny se jukeboxy a zajišťují zábavu ať už v době oběda či posezení s přáteli ve večerních hodinách.
Image
Image
Reklamní a informační obrazovky na úřadech
Reklamní a informačních obrazovky na úřadech na odděleních občanských a cestovních průkazů, registru vozidel a řidičských průkazů vám umožní oslovit klienty, kteří čekají na úřadě delší časový úsek. Obrazovky jsou propojeny s vyvolávacími systémy, které zvyšují pozornost čekajících. Obrazovky jsou vhodné pro promování služeb regionálního charakteru, ale i služby cestovních kanceláří či produktů z oblasti autoprůmyslu.

MAPA UMÍSTĚNÍ

Pro základní informace klikněte na krajská umístění na mapě.
Pro detailní informace nás prosím kontaktujte , nebo použijte poptávkový formulář níže.

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Prosíme vyplňte povinná pole!
Prosíme vyplňte povinná pole!
MENU
KONTAKT

e-mail 

info@mojeobrazovka.cz

telefon 

+420 705 123 455

+420 601 075 075

Image
člen skupiny CZECH Digital Media